Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W ZOO


Przedszkolaki  27 maja odwiedziły opolskie zoo. Mogliśmy zobaczyć wiele gatunków zwierząt, które dotychczas znaliśmy tylko z książek i programów przyrodniczych. Największym  zainteresowaniem cieszył się goryl, który bardzo  chętnie pozował do zdjęć.

więcej zdjęc w fotogalerii

Dzieci z zapartym tchem oglądały egzotyczne gatunki pająków, dopytując o ich nazwę oraz kraj z jakiego pochodzą. Natomiast foki zaprezentowały nam piękny taniec, który nagrodziliśmy brawami.
Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwale zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzania wolnego czasu  na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec