KONCERT Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolacy byli słuchaczami koncertu „Bajkowe Melodie. Koncert połączył zabawę i edukację. Poruszył dziecięce emocje i wyobraźnię, rozwijając wrażliwość muzyczną. Bajkowe Melodie to spotkania z muzyką – podróż w fascynujący świat dźwięków i  instrumentów, podczas której podążamy po muzycznych tropach postaci z bajek.
W magiczny świat przenieśli nas soliści: Agnieszka Koziarowska i Mateusz Ziółko wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej „Perła Band” pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego.