Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Warsztaty "Wszystko wokół latawca"

    W dniach 21 i 22 września 2014 roku na placu szkolnym odbyły się warsztaty „Wszystko wokół latawca”. Organizatorami projektu byli: ZSP nr 1 przy współpracy z TSKN koło Cisowa, Rada Rodziców, nauczyciele oraz uczestnicy - dzieci i młodzież z rodzinami. Impreza była dofinansowana przez Radę Osiedla.

więcej zdjęć w fotogalerii

 

 

    W słoneczne, niedzielne popołudnie, odbył się kolejny etap warsztatów - konkurs puszczania własnoręcznie wykonanych latawców. Dzięki sprzyjającym wiatrom i mocno zaciśniętym kciukom wszystkie latawce wzbiły się w powietrze, a jurorzy oceniali nie tylko wysokość lotu, ale również pomysłowość, kolorystykę oraz współpracę rodzin podczas wykonywania i puszczania latawców. Zwycięzcy w każdej z trzech kategorii wiekowych otrzymali puchary. Nagrody wręczono wszystkim obecnym.
    Następnie przedszkolacy i uczniowie przedstawili krótki repertuar muzyczny. Biesiada trwała do godzin popołudniowych i na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec