Warsztaty "Wszystko wokół latawca"

W dniach 21 i 22 września 2014 roku na placu szkolnym odbyły się warsztaty „Wszystko wokół latawca”. Organizatorami projektu byli: ZSP nr 1 przy współpracy z TSKN koło Cisowa, Rada Rodziców, nauczyciele oraz uczestnicy - dzieci i młodzież z rodzinami. Impreza była dofinansowana przez Radę Osiedla.

W słoneczne, niedzielne popołudnie, odbył się kolejny etap warsztatów - konkurs puszczania własnoręcznie wykonanych latawców. Dzięki sprzyjającym wiatrom i mocno zaciśniętym kciukom wszystkie latawce wzbiły się w powietrze, a jurorzy oceniali nie tylko wysokość lotu, ale również pomysłowość, kolorystykę oraz współpracę rodzin podczas wykonywania i puszczania latawców. Zwycięzcy w każdej z trzech kategorii wiekowych otrzymali puchary. Nagrody wręczono wszystkim obecnym.
    Następnie przedszkolacy i uczniowie przedstawili krótki repertuar muzyczny. Biesiada trwała do godzin popołudniowych i na długo pozostanie w naszej pamięci.