„BIMBOLAND CYRK ”

W piątek, 8 maja, zawitała do nas grupa cyrkowa „BIMBOLAND CYRK ”prezentując show z udziałem artystów tej sztuki.  Przedszkolaki i uczniowie szkoły podstawowej z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli przygotowany program.

Były pokazy żonglerki piłkami, kręglami, obręczami, pokaz tańca z psem, sztuczki magiczne. Dzieci miały możliwość spróbowania swoich sił w różnych konkurencjach związanych z pokazami. Najwięcej emocji wzbudził taniec z egzotycznym wężem wśród publiczności.

Emocje były tak ogromne, że część widowni z zapartym tchem oglądała przedstawienie na stojąco. Wszystkim uczestnikom, zarówno uczniom, jak i nauczycielom, występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie oklaski na zakończenie.

A.L-S.