Wniosek rodzica o objęcie dziecka opieką przedszkolną - dyżur wakacyjny

Drodzy Rodzice,
Informujemy, że decyzją prezydenta miasta, nasze przedszkole pracuje przez dwa miesiące wakacyjne (lipiec i sierpień). Przedszkole w tym czasie będzie funkcjonowało w ograniczonej formie z uwzględnieniem wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Jesteśmy zobowiązani, zachować dotychczasowy reżim sanitarny. Wzorem lat ubiegłych, przyjmowane są dzieci obojga rodziców pracujących. Wnioski można przysłać skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15.06.2020, do godziny 11:00 lub dostarczyć osobiście do urny znajdującej się na parterze w budynku szkoły.

Link do wniosku: link