Drodzy Rodzice!

Po nowych obostrzeniach przekazujemy aktualne informacje - przedszkole pozostaje zamknięte do 26 kwietnia. W dalszym ciągu prowadzimy zdalne nauczanie. Zachęcamy do skorzystania z ofert zabaw i zajęć,  których propozycje, jak dotychczas, znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszego przedszkola.
Na kolejne dwa tygodnie - do 26 kwietnia - przedłużony zostaje również zasiłek opiekuńczy dla tych, którzy będą musieli zostać w domu z najmłodszymi dziećmi.

Prosimy: ZOSTAŃCIE W DOMACH ! Pozdrawiamy