Plan tygodniowy 6-10.04

Drodzy Rodzice!

Cieszymy się, że udało nam się dotrzeć do większości z Was i przekazać książki oraz inne zadania dzieciakom,abyśmy wspólnie mogli realizować podstawę programową (chociaż w nietypowy sposób).
Pragniemy PODZIĘKOWAĆ za Wasze słowa wsparcia. Razem przetrwamy ten trudny czas.....

Przekazujemy kolejną "porcję" zabaw i ćwiczeń dla naszych przedszkolaków. Plany zawierają duży wybór zadań do wykonania, jednak tempo pracy każdego dziecka jest inne. Prosimy dostosować ilość zadań, do możliwości dziecka.

Plan tygodniowy dla Maluszków 06-10.04: link

Plan tygodniowy dla Średniaków i Starszaków 06-10.04: link

Niestety nie możemy w tym roku osobiście opowiedzieć dzieciom o zwyczajach wielkanocnych. Mamy nadzieję, że nasze plany choć trochę w tym pomogą. Przesyłamy odrobinę pomysłów do wykorzystania.

Życzymy radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych.
Dyrekcja i grono pedagogiczne.