Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Plan zajęć 23.03

Drodzy Rodzice,
 
z przyczyn niezależnych nie możemy prowadzić z dziećmi zajęć w przedszkolu, jednak Wasze Panie Wychowawczynie postanowiły opracować na każdy tydzień plan zajęć (dla chętnych) - link, który to Wy Rodzice będziecie mogli wprowadzić do waszych codziennych zajęć z dziećmi, aby mogły się czegoś nowego dowiedzieć, nauczyć poprzez zabawę, a co za tym idzie, nie nudzić się, co pewnie często od swoich pociech słyszycie ("Mamo, tato -nudzę się!). Plan ten jest napisany w zrozumiałym języku dla każdego z Was, przez co bez żadnych przeszkód możecie go zrealizować, a przy tym umilić spędzany wspólnie z dziećmi czas. Prace plastyczne bardzo prosimy o przyniesienie do przedszkola już po całym zamieszaniu z niebezpiecznym wirusem dla nas wszystkich. Zostaną wywieszone na tablicy grup w placówce.
Darzymy Was ogromnym zaufaniem i wiemy, że doskonale potraficie bawić się z dziećmi. Chcemy jednak inspirować, wskazywać sposoby spędzania wolnego czasu, by w jakiś sposób pomóc w tej trudnej sytuacji. Tęsknimy za dziećmi i chociaż wirtualnie chcemy mieć z Wami kontakt. Zachęcamy do zabawy i życzymy Wszystkim dużo wytrwałości i zdrowia. 
 
Serdecznie pozdrawiamy,
Wasze Wychowawczynie

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec