Szanowni Rodzice! Drodzy Wychowankowie!

Znaleźliśmy się wszyscy w skomplikowanej sytuacji. W tym szczególnym czasie, zwracamy się do Was z prośbą, abyście nie zapomnieli o nauce. Przesyłamy linki do ciekawych stron internetowych, na których znajdziecie Państwo pomysły na naukę poprzez zabawę z dzieckiem. Ważne, by dzieci każdego dnia poświęciły chociaż trochę czasu na zdobycie nowej wiedzy i ćwiczenia grafomotoryczne. Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli nadrobić zaległości.
Trudno to wszystko zrozumieć i przyjąć bez strachu. Wyobrażamy sobie, że dzieciom również, a może i jeszcze trudniej, ponieważ ich naturalna potrzeba kontaktu i zabawy z rówieśnikami została zatrzymana. Pomóżmy dzieciom oswoić się również ze zjawiskiem koronawirusa zgodnie z ich wiekiem i zrozumieniem powagi sytuacji! Poniżej przekazujemy link, w jaki sposób można to zrobić.
Przekazujemy również informację, z jakiego świadczenia skorzystać mogą rodzice opiekujący się dzieckiem, z powodu zamknięcia szkół i przedszkoli.
Damy radę! Jesteśmy cały czas z Wami! Życzymy dużo zdrowia zarówno dzieciom, jak i rodzicom.
Serdecznie pozdrawiamy, Wasze wychowawczynie.

P.S.
Oto strony, na których możecie znaleźć ciekawe zabawy:

link 1    link 2    link 3    link 4    link 5    link 6    link 7    link 8    link 9    link 10    link 11    link 12    link 13    link 14