Gratulacje dla Miłosza!

Nasz przedszkolak wziął odział w konkursie Najpiękniejszej Wymowy Języka Ojczystego, który został ogłoszony przez MBP w K-Koźlu. Miłosz wyrecytował wiersz Aleksandra Fredro pt. "Paweł i Gaweł" i zdobył III miejsce w konkursie. Gratulujemy wygranej tym bardziej, że rywalizacja była ogromna. W konkursie wzięło udział 81 dzieci - uczniowie przedszkoli oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu było wygłoszenie z pamięci lub przeczytanie tekstu ze szczególną dbałością o poprawną wymowę. Brawo Miłosz! :)