Teatrzyk

6. lutego nasze przedszkolaki udały się na salę gimnastyczną ZS-P 1 na spektakl pt. „O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, przepięknej królewnie i królu gwoździku”, w wykonaniu Teatru Każdej Sztuki. Artyści w sposób humorystyczny przedstawili przygody Szewczyka, w które zaangażowali również dzieci. Piękna scenografia, efekty świetlne i lalki teatralne zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało. Zostało nagrodzone gromkimi brawami. To były miłe i ciekawe przeżycia. Dzieci wróciły do przedszkola bardzo zadowolone.