Bezpiecznie z Małym Misiem - Policjant w przedszkolu

30 stycznia nasze przedszkole odwiedził pan policjant, który przybliżył dzieciom z Małym Misiem podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz jak bezpiecznie zachować się podczas zimowych zabaw. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci  dzieliły  się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Następnie przedszkolacy wykonali plakat z podstawowymi zasadami bezpiecznego zachowania się z Małym Misiem.