Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019r. królował w naszym przedszkolu pluszowy miś. Przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia, gdyż tego dnia swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś.
W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów oraz historii tego święta.  Następnie braliśmy udział w misiowym tańcu oraz w zabawie ruchowo-naśladowczej „Niedźwiadek”. Układaliśmy puzzle przedstawiające różne misie z bajek. Wysłuchaliśmy fragmentu opowiadania A. A. Milne pt. Kubuś Puchatek. Oprócz tego, odbył się także konkurs zjadania miodu. Na zakończenie, słuchając muzyki relaksacyjnej, usypialiśmy misia.