Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w przedszkolu

Każde dziecko na świecie ma prawo czuć się bezpiecznie, posiadać dostęp do wysokiej jakości edukacji i mieć zagwarantowane warunki do prawidłowego rozwoju. Wynika to bezpośrednio z Konwencji o prawach dziecka.
20 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, w ramach którego każda z grup spotkała się z pedagogiem szkolnym – p. Agnieszką Matyją. Pani pedagog prowadziła zajęcia, które przypomniały naszym przedszkolakom przysługujące im prawa, a także obowiązki dorosłych wobec nich. Dzieci miały możliwość śpiewania i tańczenia do piosenki Wszystkie dzieci nasze są, układały pocięte kartki w całość oraz odbijały swoje umoczone dłonie na kartce z prawami dziecka.

więcej zdjęć w fotogalerii

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec