Spotkanie z pracownikiem schroniska

W piątek, 15 listopada 2019r. nasi wychowankowie spotkali się z pracownikiem schroniska dla bezdomnych zwierząt z Kędzierzyna-Koźla, który przywiózł ze sobą specjalnego gościa – psa.
Podczas spotkania przedszkolacy wzbogacili swoją wiedzę na temat życia psów i kotów. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta (jak prawidłowo opiekować się pupilami w domu, czym je należy karmić), co to za miejsce-schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym. Każdy uczestnik pogadanki mógł pogłaskać pieska.