Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Dzień otwarty

11.06.2019r. odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty dla przyszłych naszych wychowanków oraz ich rodziców. Spotkanie to było doskonałą okazją do zapoznania się z  naszą placówką. Podczas swobodnych zabaw nasi przyszłoroczni przedszkolacy mieli okazję poznać swoich rówieśników oraz mogli również oswoić się z nowym miejscem. Udział w spotkaniu dostarczył wszytkim radości i pokazał, że nasze przedszkole to miejsce, gdzie można miło spędzić czas. 

więcej zdjęć w fotogalerii

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec