Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny

W czwartek 21 marca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, ubraliśmy się w wiosenne kolory. Pożegnaliśmy Zimę i powitaliśmy Wiosnę  wyjściem na spacer, w którym uczestniczyli również uczniowie klas I-III. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym, kolorowym pochodzie ulicami naszej miejscowości, na czele którego widniały piękne Marzanny wykonane przez dzieci. Jesteśmy pewnie, że dzięki staraniom naszych przedszkolaków zawita do nas wiosna

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec