Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Święty Marcin

    Dnia 07.11.2014 w dzielnicy Cisowa odbyła się uroczystość Dnia Świętego Marcina. Impreza została zorganizowana przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu przy współpracy z Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym Niemców na Śląsku Opolskim koło Cisowa. Wymarsz rozpoczął się z placu kościelnego a następnie ulicami osiedla udaliśmy się w stronę boiska szkolnego gdzie czekały na wszystkich  świętomarcińskie rogale, ognisko, występy dzieci oraz muzyka orkiestry dętej z Cisowej.     

więcej zdjęć w fotogalerii

    Ogromnym wsparciem była Rada Rodziców, która pomagała w przygotowaniach.Nad bezpieczeństwem uczestników przemarszu czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Cisowej.Dzięki integracji rodziców, mieszkańców osiedla, uczniów, przedszkolaków i lokalnych działaczy, piątkowe spotkanie zakończyło się dużym sukcesem i wszyscy z entuzjazmem zadeklarowali, że chętnie będą uczestniczyć w kolejnych imprezach.

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec