Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Dzień ten "zakwitł" wokół kwiatami, miłymi słowami, uczuciami wdzięczności i szacunku, uśmiechami. W przedszkolnych salach zaś panował ciepły, pogodny nastrój. Wszystko to, dzięki chłopcom, którzy 8 marca nie zapomnieli o koleżankach i paniach z przedszkola. Wszystkie otrzymałyśmy najserdeczniejsze życzenia oraz piękne upominki. Chłopcy jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, byli tego dnia wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Dziękujemy mamom z Rady Rodziców za słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci oraz pomoc w przygotowaniach uroczystości.