Dzisiaj mamy walentynki

miejcie więc wesołe minki.

Uśmiech niech nie znika z twarzy,

i niech każdy sobie marzy,

byśmy się kochali wkoło.

Wtedy będzie nam wesoło!!!

14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Walentynki". Wszystkie przedszkolaki wraz z wychowawczyniami tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień pełen rozmów i zabaw związanych z przyjaźnią i miłością.

Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. W tym dniu dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie z najlepszym przyjacielem, wykonać walentynkę lub powiedzieć innym, jak są dla nich ważni.