Dzień Babci i Dziadka

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Przedszkolacy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i muzyczne. Najwięcej wzruszeń dostarczył gościom zatańczony przez dzieci polonez, podczas którego nia niejednym policzku pojawiła się łza wzruszenia, dumy i radości.