X finał akcji czytelniczo-ekologicznej pt. "Przyjaciel Przyrody i Książek"

Dzieci z grupy średniej i najstarszej pojechały w dniu 29.01.2019r. do Kina Chemik na X finał akcji czytelniczo-ekologicznej pt. „Przyjaciel Przyrody i Książek”, gdzie odbyło się uroczyste wydarzenie podsumowujące rok 2018 oraz wręczenie nagród uczestnikom projektu. Na zakończenie spotkania braliśmy udział w seansie filmowym dla dzieci pt. „Sekretny świat kotów”. Celem tego projektu jest zachęcanie dzieci do rodzinnego czytania poprzez wypożyczanie w przedszkolach książek o tematyce przyrodniczej i ekologicznej, promujących postawy ekologiczne wśród najmłodszych.