Bal w przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W naszym przedszkolu, 10 stycznia, wszystkie przedszkolaki, jak i personel przebrały się za ulubionych bohaterów bajek.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Podczas odpoczynku przedszkolaki słuchały zagadek o różnych postaciach bajkowych. Dzieci przebrane w te postaci mogły się zaprezentować przed całą społecznością przedszkolną.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było jego głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.