Spotkanie z surykatką

4 stycznia 2019r. dzieci z naszego przedszkola mogły na chwilę przenieść się na pustynię Kalahari w Afryce. A wszystko to za sprawą surykatki, która była głównym bohaterem warsztatów zoologicznych „ Stoję na dwóch łapkach, jestem…surykatką o imieniu Malinka.” Nasi wychowankowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy dotyczących życia tych niesamowitych stworzonek. Chętne dzieci mogły także pogłaskać zwierzątko i sprawdzić, jakie w dotyku jest jej futerko. Wizyta tego gościa z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.