Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Dzień Górnika

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. 5. grudnia 2018 r. przedszkolaki gościły przedstawicieli jednego z najstarszych i najtrudniejszych zawodów.

Zaproszeni górnicy przybyli ubrani w galowe mundury, co wzbudziło zainteresowanie dzieci, które dopytywały co oznaczają poszczególne kolory piór na górniczej czapce.

Goście podzielili się z dziećmi wiedzą na temat ciężkiej pracy w kopalni. Dzieci z zainteresowaniem i uwagą słuchały opowieści górników. Zadawały mnóstwo ciekawych pytań. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał od zaproszonych gości słodką niespodziankę. Górnicy natomiast, w ramach podziękowania za przybycie, otrzymali pierniczki upieczone przez wychowanków naszego przedszkola.

więcej zdjęć w fotogalerii

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec