Dzień Pluszowego Misia

28 listopada 2018 r. dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie przedszkolaki przyniosły ze sobą swojego ulubionego pluszaka. Dzieci poznały historię powstania tej uwielbianej na całym świecie przytulanki. Poza tym, wspólnie ze swoimi misiami, wzięły udział w zabawach i konkursach, a także wykonały piękne misie różnymi technikami plastycznymi. Główną atrakcją tego wspaniałego dnia były odwiedziny dużego Misia Uszatka, który przybył do nas z Publicznego Przedszkola Nr 22 w Kędzierzynie-Koźlu. Na zakończenie tego pełnego wrażeń święta, każde dziecko otrzymało na pamiątkę Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne urodziny Pluszowego Misia.