Dzień Postaci z Bajek

Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta… Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest on jednocześnie dniem urodzin Walta Disney’a.

W naszym przedszkolu obchodziliśmy 31 października 2018r. „Dzień Postaci z Bajek”. Wszyscy tego dnia przyszli do przedszkola przebrani w piękne, bajkowe stroje.  W grupach można było spotkać księżniczki, wróżki, wilki, spidermany, tygryski, minionki, żółwie ninja, pieski oraz czarownice. Panie również przebrały się w piękne stroje. Rada Rodziców zadbała o słodki poczęstunek, a nauczycielki poprzez zabawę, konkursy, taniec sprawiły, że ten bajkowy dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.