Dzień Chłopaka

30 września to wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola, o urodzinach lub imieninach. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodziliśmy w naszym przedszkolu 28. września. Ten dzień był szczególny dla wszystkich wychowanków. Z tej okazji każdy chłopiec otrzymał krawat "Super Chłopaka", breloczek z swoim imieniem, a także słodki upominek. Takie prezenty przygotowała dla dzieci Rada Rodziców. Dziewczynki wraz z paniami odśpiewały uroczyste "Sto lat" i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia! Była też wspólna zabawa i mnóstwo uścisków. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji i radości.

Ufamy, że tegoroczny Dzień Chłopaka na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach!