Przedszkole czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30 | e-mail: pp20@kedzierzynkozle.pl*** Kontakt: ul. Jana Brzechwy 82 | 47-230 Kędzierzyn-Koźle | tel/fax 77 482 83 18

Aktualności

Spotkanie z policjantem

W piątek, 24 października gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawiciela Komisariatu Policji w Kędzierzynie Koźlu– panią sierżant sztabową Małgorzatę.
 Spotkanie w oddziale przedszkolnym rozpoczęło się od wyjaśnienia na czym polega praca Policjanta i zaprezentowania munduru. Jednak głównym celem przybycia była pogadanka na temat poruszania się po drogach, jak zachować bezpieczeństwo w stosunku do nieznanych nam osób oraz jak być bezpiecznym w domu, przedszkolu i na podwórku.

Dzieci chętnie słuchały rad, brały udział w rozmowie. W trakcie spotkania przedszkolacy poznali zasady bezpiecznego zachowania na drodze, przyswoili sobie treści związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, nawykiem zapinania pasów, noszenia kamizelek, elementów odblaskowych, przechodzenia przez jezdnię w miejscach. Pogadanka miała charakter aktywny, pani  Policjant zadawała pytania dotyczące poruszanych problemów. Natomiast pod koniec spotkania dzieci miały okazję zadawać pytania. Dzieci otrzymały kolorowanki dotyczące omawianych zagadnień.
 Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Publicznego nr 20 pragną złożyć serdeczne podziękowania za wizytę w naszej szkole i przeprowadzenie pogadanki z przedszkolakami.

Created by Krzysztof Krawiec | Copyright © 2014 ZS-P nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu | stronę prowadzi Jolanta Krawiec